صفحه اصلی > معرفی شرکت > بیانیه حفظ حریم شخصی 

بیانیه حفظ حریم شخصی

بیانیه حفظ حریم شخصی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری

به وب سایت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری خوش آمدید. شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي، چگونه و به چه منظور از كاربران اين تارنما دريافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود. شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند، مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری محدود به توانايي‌ها و امكانات این شرکت بوده و اين شرکت در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت. ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری مطلع شويد.

* اطلاعاتی که دریافت می گردد:  به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن، برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود. این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
1) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، کدملي، شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، شماره همراه، نام شرکت، شناسه ملي، تاريخ تولد

2) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند: مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.

3) اطلاعات نرم افزاری مانند سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌هاي ارجاع‌دهنده

* چگونگی بهره برداری از اطلاعات :
شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :

1. ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران

2. استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

3. ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات

4. استفاده در سامانه های مختلف شرکت

توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را از طريق شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين شرکت هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.

شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری پیشنهاد می کند بیانیه حريم خصوصي سايت‌هايي را که مي‌خواهيد از طريق اين سایت به آنها لينک دهيد، مرور كرده و بدانيد آن سايت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌كنند. اين شرکت نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از خانواده شرکت گاز هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.

·        امنیت اطلاعات :

شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند . هنگامي كه اطلاعات شما (مانند شماره حساب كارت اعتباري) به سايتي ديگر منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي، مانند پروتكل SSL محافظت مي‌شود. اين شرکت اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.

·        محتوای وب سایت :
وب سایت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي شرکت و سرويس دهي بهتر به مراجعين طراحي شده است

·        استفاده از کوکی ها :
پایگاه اینترنتی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از کوکی‌ها به منظور کمك كردن به شما در راستاي شخصي‌سازي تجربه آنلاين‌تان استفاده مي‌كند. كوكي يك فايل متني است كه توسط سرور وب سایت بر روي هارد ديسك شما قرار داده مي‌شود تا بتواند اطلاعاتي در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. كوكي‌ها نمي‌توانند به منظور اجراي برنامه‌ها يا ارائه ويروس‌ها به رايانه شما مورد استفاده قرار گيرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودکار کوکي‌ها را قبول مي‌كنند، اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تنظيم كنيد.
-
مالکیت معنوی و حق انتشار :
این وب سایت و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت معنوي شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي كه موافقت‌نامه معتبر كتبي از سوي شرکت ملی گاز ایران صادر شده باشد.
هیچ نام، آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در تارنما وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری يا ديگر واحد هاي زيرمجموعه و وابسته به اين شرکت مي باشد. ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي غير از سايت‌هاي شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود. لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

پیوندها :
در تارنمای شرکت، پیوندهایی به ساير ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری است، تمامي اين سايت ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر وب سایت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از اين لينک ها استفاده مي نمايد، در واقع از محدوده وب سایت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری خارج مي شود. لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي باشد.

·        اطلاعات تماس :

شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" اين شرکت را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از طريق آدرس ICT@nigc-chbgas.ir  با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از وب سایت شرکت و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.

 

تصاویر منتخب