صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

برخورداري 96 درصدی استان چهارمحال و بختیاری از گاز طبیعی

برخورداري 96 درصدی استان چهارمحال و بختیاری از گاز طبیعی

سيامك حيدري (مدير عامل شركت گاز استان چهارمحال وبختياري) از برخورداري 323150 خانواري جمعيت شهري وروستايي استان از نعمت گاز طبيعي خبرداد

برخورداري 96 درصدی استان چهارمحال و بختیاری از گاز طبیعی

سيامك حيدري (مدير عامل شركت گاز استان چهارمحال وبختياري) از برخورداري 323150 خانواري جمعيت شهري وروستايي استان از نعمت گاز طبيعي خبرداد و گفت : تاكنون بیش از 331401 مشترك در استان تحت پوشش گاز طبيعي قرار گرفته اند كه تعداد 233634 مورد در حوزه شهری و 97767 مورد در حوزه روستایی است . وي اذعان كرد از اين تعداد مشترك ، 3494 اشتراک در شش ماهه نخست سال جاری واگذار شده است .
مديرعامل شركت گاز استان با اشاره به اینکه تاكنون 39 شهر از 40 شهر و 509 روستا از مجموع 946 روستاي استان از اين نعمت الهي برخوردار شده اند ، عملیات گازرسانی به شهر بازفت به عنوان چهلمین و آخرین شهر استان مراحل پایانی خود را می گذراند گفت : علاوه بر این شهر ، تعداد 34 روستای شهرستان کوهرنگ نیز عملیات گازرسانی آنان در حال اجرا می باشد که همگی این پروژه ها تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار می گیرند . که با پیوستن این شهر به شبکه گاز در حوزه شهری صد در صدی خواهیم شد .
وی طول شبکه اجرا شده استان را بیش از 5920 کیلومتر عنوان کرد و گفت : مقدار 77 کیلومتر از شبکه اجرا شده مربوط به شش ماهه نخست سال جاري می باشد وی ادامه داد : این مقدار شبکه اجرا شده تعداد 2529 انشعاب سال در جاری را به همراه داشته است .
سیامک حدیری تعداد مصرف کنندگان حوزه صنعتی و کشاورزی در شش ماهه ابتدایی سال جاری را 34 مورد عنوان کرد و گفت: در مجموع در شش ماهه نخست حدود 772 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در استان مصرف شده است که حدود 260 میلیون متر مکعب آن در حوزه صنعتی است .


مديرعامل شركت گاز استان اذعان کرد : با همت و تلاش کلیه همکاران در کلیه حوزه ها به حمدالله پیشرفت قابل قبولی حاصل شده و افتخارات بسیار ارزنده ای نصیب سازمان شده است که امیدواریم در آینده نیز شاهد تداوم این افتخارات باشیم ودر پایان از زحمات کلیه همکاران در جهت تحقق اهداف سازمانی تقدیر به عمل آورد .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/16 - ٠٨:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 185

خروج
تصاویر منتخب

access deny