سال 1398 : سال رونق تولید

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت
استقبال پرشور از مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی در استان چهارمحال و بختیاری  
استقبال پرشور از مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی در استان چهارمحال و بختیاری
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و همسران اناث و همچنین بیست و دومین دوره مسابقات فرزندان کارکنان به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی (عج) در مجتمع لاله سپاه شهرکرد با شرکت همکاران و حضور حاج آقا دکتر علیمحمدی (رابط فرهنگی منطقه 2 شرکت ملی نفت ایران ) و دیگر مقامات بلند پایه استانی برگزار شد .
دکتر علیمحمدی با اشاره به اثرات قرآن در زندگی ،قرائت و تفسیر صحیح قرآنی را متذکر شدند و بر عمل به دستورات این هدیه آسمانی تاکید نمودند .
غلامعلی کریمیان (رئیس امور مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان )به نیابت از مدیر عامل ضمن تبریک اعیاد گذشته وخیر مقدم به مدعوین و تشکر از حضور آنها ،هدف از برپایی چنین برنامه هایی را ارتقاء ،رشد و اعتلای فرهنگ اسلامی و قرآنی برشمرد و گفت :ارتقاء امور فرهنگی و به ویژه مباحث قرآنی از اولویتهای سازمان است و همه ما باید از قرآن درس گرفته و دستورات آن را در زندگی شخصی و سازمانی خود نهادینه سازی نماییم . وی با اشاره به کسب مقامات برتر در سطح وزرات نفت و شرکت ملی گاز ایران توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در مباحث مختلف قرآنی ،ضمن تشکر از دست اندرکاران پیگیری کننده امور فرهنگی و قرآنی از آنها خواست در جهت اعتلای امور قرآنی از هیچ کوششی فروگذار نکنند .
مهندس علایی (رئیس دارالقرآن شرکت گاز استان) نیز ضمن خیر مقدم به مدعوین و شرکت کنندگان از شرکت بیش از 500 نفری کارکنان ،همسران اناث و فرزندان در این دور از مسابقات ودر رشته های مختلف ازجمله (مفاهیم قرآنی 110 نفر ،نهج البلاغه 125 نفر و...)در هفت مکان مجزا وبا نظارت دارالقران شرکت ملی گاز ایران خبر داد گفت :پس از برگزاری مسابقات در رشته های مختلف و تجزیه و تحلیل نتایج کسب شده نتیجه نهایی در اولین فرصت اطلاع رسانی خواهد شد .
شایان ذکر است در مراسم افتتاحیه این دور از مسابقات گروههای مختلف فرهنگی با تواشی و اجرای برنامه های شاد و متنوع موجبات شادی همکاران و مدعوین را فراهم نمود .
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما