سال 1396 : سال اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

پایگاه های مفید

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنیدقابل توجه مشترکین محترم گاز استان:
لطفا به منظور دریافت صورتحساب گاز از طریق پیامک، شماره اشتراک خود را به سامانه 
300019401 ارسال فرمایید.
با تشکر
تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیر عامل 
مقام معظم رهبری : این موضوع را هم ابلاغ کرده ام هم تاکید می کنم، تدابیر کارساز در باب پدافند غیر عامل را عملی کنید. مقام معظم رهبری : پدافند غیر عامل مثل مصونیت سازی بدن انسان است. از درون ما را مصون می‌کند. معنایش این است که ولو دشمن تهاجمی هم بکند و زحمتی هم بکشد و ضرب و زوری هم بزند، اثری نخواهد کرد.
1396/10/17 يكشنبه
....
یکپارچه سازی واحدها در راستای تضمین ارتباطات موثر هدف ساختار سازمانی  
....
تعدا مشترکین گاز استان چهارمحال و بختیاری از مرز سیصد هزار گذشت  
سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در جلسات تعالی سازمانی از مدل تعالی سازمانی به عنوان ابزاری فراگیر یاد کرد که با نگرشی جامع به تمامی زوایای سازمان به مدیران کمک می کند تا با دقت وشفافیت سازمان مورد ارزیابی قرار گرفته و زمینه رشد روز افزون آن فراهم گردد .
1396/9/25 شنبه
....
عملیات اجرایی گازرسانی به هجده روستای شهرستان لردگان چهارمحال و بختیاری آغاز شد  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ، عملیات اجرایی گازرسانی به هجده روستا ی شهرستان لردگان شامل روستاهای جغد ،فارسون ،و دشتینه در دوفاز و همچنین روستاهای دهستان اوره بارز شامل قلعه مدرسه ،آب چنار علیا و سفلی ،چال دراز اسفندیار ،چال دراز غلامعلی ،چشمه خانی ،سرکمر و...در دوفاز و به صورت نمادین در روستای قلعه مدرسه با حضور سرپرست استانداری ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار ،امام جمعه شهرستان لردگان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی کلنگ زنی گردید.
1396/8/18 پنجشنبه
....
اهتزار پرچم گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در بلندای قله 7134 متری لنین قرقیزستان 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری کوهنورد ارزنده ،با صلابت و پرتلاش شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ،همکار بازنشسته آقای بهزاد راستی بروجنی در یک برنامه آزاد و شخصی در قالب تیم یازده نفره به سرپرستی آقای مصطفی احسان پور طی 17 روز موفق به یک صعود ارزشمند به قله 7134 لنین قرقیزستان شده و پرچم پر افتخار گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری را بر فراز این قله به اهتزاز درآورد .
1396/7/25 سه‌شنبه
....
آگهی مناقصه عمومی شماره 24/96 
1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه:گازرسانی به متقاضیان صنعتی و تولیدی مسیر طاهر آباد فرخشهر شامل: 2-1- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر 63 میلی متر 1000 متر 2-2- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر 90 میلی متر 2600 متر 2-3- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر 160 میلی متر 6000 متر 2-4- اجرای خط تغذیه فولادی 4ً 48 متر 2-5- ساخت و نصب علمک پلی اتیلن 15مورد 2-6- بارگیری و حمل و نصب و راه اندازی ایستگاه TBS کابینتی به ظرفیت 2500 متر مکعب 1 مورد 2-7- اجرای عملیات ساختمانی (حصار، سایبان و فونداسیون) والکتریکال TBS کابینتی به ظرفیت 2500 متر مکعب 1 مورد
1396/6/16 پنجشنبه
....
کسب رتبه اول جشنواره شهید رجایی توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحا ل وبختیاری ،به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و دهه کرامت ، بیستمین جشنواره سراسری شهید رجا یی با محوریت معرفی دستگاهها ی برتر ،به میزبانی استانداری ،سازمان برنامه و بودجه و با حضور آقای سلیمانی استاندار ، معاونین ایشان و با شرکت جمع کثیری از مدیران و کارمندان دستگاههای اجرایی در فرهنگسرای شهرکرد برگزار شد .
1396/6/12 يكشنبه
....
بهره برداری از طرحهای گازرسانی به روستا های اردل و فارسان استان چهارمحال وبختیاری طی هفته دولت 
سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری )از برخورداری 289616خانواری استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت :تاکنون مقدار 5314 کیلومتر شبکه شهری و روستایی و همچنین تعداد 177490 انشعاب در سطح استان اجرا شده است
1396/6/11 شنبه
....
سازمان های موفق و پیشرو با سرمایه گذاری بر توانمند ساختن کارکنان خود ثروت آفرینی می کنند 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای تحقق اهداف استراتژیک امور زنان و خانواده شرکت ملی گاز ایران ،کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی(ارتقاءکیفیت زندگی کاری) در مرداد ماه سال جاری با حضور فریده پاداشی مشاورمدیر عامل در امور زنان و خانواده شرکت ملی گاز ایران، در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد .
1396/6/4 شنبه
....
بهره برداری از طرحهای گازرسانی به 13 روستای چهارمحال و بختیاری درآینده نزدیک  
سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری )از برخورداری 295472 مشترکی استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت :تاکنون 38 شهر از 40 شهر و 442 روستا از مجموع 751 روستای استان از این نعمت الهی برخوردار شده اند
1396/6/3 جمعه
....
خدمت رسانی شایسته به مردم شریف استان هدف نهایی مسابقات امدادی 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری هشتمین دوره مسابقات علمی وورزشی امدادگران شرکت گاز با رقابت 9 تیم از شهرستانهای مختلف طی دوروز در شرکت گاز استان برگزار شد .
1396/6/1 چهارشنبه
....
آگهی مناقصه عمومی شماره 23/96 
1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه : انجام خدمات حمل و نقل درون و برون شهری در سطح استان . 3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه : الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
1396/6/1 چهارشنبه
....
صعود به قله 5671 متری دماوند توسط گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهار محال وبختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای بهنام پور کاوه و اعضای گروه (حسین باقری ،رحمت الله حیدریان ،یارعلی سلیمانی ،محمد حسن زاده ،رضا محمد زاده ،مصطفی باقری ،علی قائدی ،علیرضا میرزایی و خانمها قائدی و علی اکبری ) به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) عازم قله دماوند شدند و در یک برنامه دو روزه موفق به فتح این قله شدند .
1396/5/28 شنبه
....
کسب رتبه های برتر قرآنی توسط فرزندان کارکنان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال وبختیاری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن ، نهج البلاغه و اذان ویژه فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران از تاریخ پنجم لغایت چهاردهم مرداد ماه سال جاری در شهر ارومیه برگزار شد.
1396/5/25 چهارشنبه
....
124 کیلومتر شبکه در منطقه زلزله زده ناغان چهارمحال وبختیاری نشت یابی شد . 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری طی اطلاع از وقوع زلزله 5 در جه در مقیاس ریشتری در منطقه ناغان که در تاریخ 8/5/96 ساعت 20:07 به وقوع پیوست بلافاصله موضوع توسط واحد بازرسی فنی مورد بررسی قرار گرفت و از فردای آن روز اکیپهای نشت یابی در منطقه فعال گردیدند .
1396/5/24 سه‌شنبه
....
شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری موفق به اخذ گواهینامه ایزو 10002 گردید  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ممیزی مراقبتی در جهت تمدید گواهینامه های اخذ شده توسط شرکت گاز استان و همچنین ممیزی در راستای دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 10002( فرایند رسیدگی به شکایات مشتریان ) با انجام ممیزی در واحدهای مختلف انجام شد .
1396/5/18 چهارشنبه
....
پیام تسلیت درگذشت مهندس غلامپور 
مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزان ماتم زده به انتظار می نشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانه اوست.
1396/5/17 سه‌شنبه
....
تمدید گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت انرژی ISO50001 در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری 
سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از تمدید گواهینامه سیستم مدیریت انرژی برمبنای استاندارد 50001:2011 ISO خبرداد و گفت: شرکت گاز استان به عنوان یک شرکت پیشرو در خدمات گاز رسانی وبا اهتمام به رعایت حقوق تمامی ذینفعان و با توجه به استراتژیهای کلان تعریف شده در سازمان
1396/5/9 دوشنبه
....
دستیابی به قله 4320 متری دنا افتخار جدیدگروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای داود مرادی و اعضای گروه (آقایان نادر یوسفی ،بهنام پور کاوه ،علیرضا میرزایی ،رضا محمد زاده ،محسن جوام ،محمدجان جهانبازی،مصطفی باقری ،و خانمها جهانبازی و علی اکبری ) طبق برنامه از پیش تعیین شده خود عازم قله حوض دال دنا شدند ودر یک برنامه یک روزه موفق به فتح این قله شدند .
1396/4/27 سه‌شنبه
....
پدافند غیرعامل
توصیه های ایمنی در مورد زلزله
 • 1395/10/1 چهارشنبه توصیه های ایمنی در مورد زلزله
  1- منزل خودرابراساس اصول مهندسی زلزله بسازید و در این مورد از افراد متخصص بهره بگیرید. 2- با صحبت در مورد زلزله، اعضای خانواده را با این پدیده آشنا کرده تا ترس حاصل از آن کاهش یافته و در نتیجه در هنگام بروز حادثه عملکرد صحیحی داشته باشند. 3- در راستای امر فوق برای فرزندان کتاب و فیلم‌های آموزشی تهیه کنید و با هم آنها را بررسی کنید. 4- با شرکت در کلاس‌های هلال‌احمر اصول کمک‌های اولیه را آموخته و به اعضای خانواده آموزش دهید. 5- با مراکزی که در خصوص ایمن‌سازی فعالیت دارند، جهت کسب اطلاعات بیشتر ارتباط داشته باشید. 6- جهت تبادل نظر با دبیران، بامدرسة فرزندان خود در ارتباط باشید. 7- نقاط ضعف منزل را شناسایی کرده وآنهارفع کنید. 8- نقاط امن منزل را به اعضای خانواده معرفی کنید. (مانند:زیر میزهای محکم، چارچوب در، کنار بعضی از دیوارهای داخلی، گوشة اتاق) 9- نحوه‌ی پناه‌گیری را خود آموخته و به اعضای خانواده نیز آموزش دهید. 10- راههای خروج اضطراری را به اعضای خانواده نشان دهید. 11-در طی سال حداقل دو بار مانور زلزله را انجام دهید. 12-شیشه را بانوار چسب یا نایلون‌های بی‌رنگ ایمن کنید. 13- میز مطالعه و مبلمان را
  1- منزل خودرابراساس اصول مهندسی زلزله بسازید و در این مورد از افراد متخصص بهره بگیرید.
  2- با صحبت در مورد زلزله، اعضای خانواده را با این پدیده آشنا کرده تا ترس حاصل از آن کاهش یافته و در نتیجه در هنگام بروز حادثه عملکرد صحیحی داشته باشند.
  3- در راستای امر فوق برای فرزندان کتاب و فیلم‌های آموزشی تهیه کنید و با هم آنها را بررسی کنید.
  4- با شرکت در کلاس‌های هلال‌احمر اصول کمک‌های اولیه را آموخته و به اعضای خانواده آموزش دهید.
  5- با مراکزی که در خصوص ایمن‌سازی فعالیت دارند، جهت کسب اطلاعات بیشتر ارتباط داشته باشید.
  6- جهت تبادل نظر با دبیران، بامدرسة فرزندان خود در ارتباط باشید.
  7- نقاط ضعف منزل را شناسایی کرده وآنهارفع کنید.
  8- نقاط امن منزل را به اعضای خانواده معرفی کنید. (مانند:زیر میزهای محکم، چارچوب در، کنار بعضی از دیوارهای داخلی، گوشة اتاق)
  9- نحوه‌ی پناه‌گیری را خود آموخته و به اعضای خانواده نیز آموزش دهید.
  10- راههای خروج اضطراری را به اعضای خانواده نشان دهید.
  11-در طی سال حداقل دو بار مانور زلزله را انجام دهید.
  12-شیشه را بانوار چسب یا نایلون‌های بی‌رنگ ایمن کنید.
  13- میز مطالعه و مبلمان را از پنجره دور کنید.
  14- لوازم سنگین مانند گلدان را از سقف آویزان نکنید و تا حد امکان لوازم پلاستیکی سبک را جایگزین لوازم شیشه‌ای کنید.
  15- لامپ‌های مهتابی را با حفاظ ایمن کنید.
  16- جعبة کمک‌های اولیه و کپسول آتش‌نشانی را تهیه کرده،‌ نحوة استفاده از آن را آموخته و به اعضای خانواده نیز آموزش دهید.
  17- لولة گاز و آب را به شیر برش خود کار مجهز کنید.
  18- بهتر است در منزل از آبگرم‌کن ایستاده استفاده کنید زیرا آب داخل مخزن آن بعد از زلزله بسیار مفید است و آن را توسط اتصالات مخصوص به دیوار محکم کنید.
  19- کیف ایمنی را تهیه کرده و در جای امن قرار دهید.
  20-مواد آتش‌زا و خطرآفرین را از خانه دور کنید.
  21-در مسیر پله‌ها و راهرو وسایلی مانند گلدان، سطل زباله و غیره قرار ندهید تا هنگام خروج اضطراری مشکل آفرین نباشند.
  22-برای هر یک از اعضای خانواده کارت شناسایی تهیه کنید؛ به‌طوریکه همیشه آن را به‌همراه داشته باشند. مشخصات کارت:
  - مشخصات فردی
  - آدرس منزل
  - تلفن(های) تماس ضروری
  - گروه خونی
  - بیماری خاص و داروی ویژه در صورت ابتلا

  ب: توصیه های ایمنی درهنگام زلزله
  1- خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید.
  2- به‌سمت درب خروج هجوم نبرید.
  3- ازآسانسور استفاده نکنید.

  ب-1- داخل منزل:
  1- به زیر میزرفته و با دو دست محکم پایه‌های میز را بگیرید.
  2-در چهارچوب در، گوشه اتاق و زیر ستون های اصلی نیز می‌توانید پناه بگیرید.
  3-اگر در طبقات زیرزمین هستید، در مکانی امن جای گرفته و تا پایان لرزش آنجا بمانید.
  4- در راه پله با دو دست سر را گرفته، بنشینید و خود را به یک سمت پله بکشانید و از بالا یا پایین رفتن بپرهیزید.
  5- از قفسه‌ها فاصله بگیرید.

  ب-2- داخل حیاط:
  1- ضمن حفظ آرامش از دیوار و ساختمان منزل فاصله بگیرید.
  2- در جای مناسب نشسته و با دو دست سر خود را بگیرید.

  ب-3- در خیابان:
  1- از ساختمان‌های بلند و تیرهای برق فاصله بگیرید و ضمن این کار مراقب اطراف نیز باشید. (مثل سایرافراد و اتومبیل‌ها و غیره)
  2- به فضای باز رفته و در مکانی امن پناه بگیرید.
  3- اگر فضای باز و امن در دسترس نبود، به کنار ماشین‌هایی که پارک شده‌اند بروید، بنشینید و با دو دست محکم از سر خود محافظت کنید.

  ب-4- در جاده:
  1- اگر در حال رانندگی هستید، با حفظ آرامش اتومبیل را هدایت کرده و در صورت امکان آن را در یک مکان مناسب پارک کرده و از آن فاصله بگیرید زیرا امکان برخورد سایر اتومبیل‌ها وجود دارد.
  2- اگر به‌عنوان مسافر در داخل اتومبیل یا اتوبوس حضور دارید، با دو دست، محکم صندلی یا میلة اتوبوس را گرفته و سر خود را به پایین خم کنید.
  توجه:
  • در هنگام زلزله درصورتی از جای خود حرکت کنید که مطمئن باشید، حداکثردر عرض 10 ثانیه به مکان امن خواهید رسید. در غیر این صورت در نزدیکترین مکانی که امنیت نسبی دارد پناه بگیرید.
  • درتمام حالات اگر نزدیک درب خروجی طبقه همکف هستید، با احتیاط خارج شده و به فضای باز و مکان امن بروید و مراقب اشیاء پرتابی از ساختمان‌ها باشید.
  • در تمام حالات تا اتمام لرزش‌ها در جای خود ثابت بمانید و پس از آن ضمن اطمینان از سلامتی خود، با احتیاط از محیط خارج شده و به فضای باز و مکان امن بروید.

  ج: توصیه‌های ایمنی بعد از زلزله
  1- خونسردی وآرامش خود را حفظ کنید.
  2- بعد از اتمام لرزش‌ها و پس از بررسی و اطمینان از وضعیت سلامتی خود، با احتیاط از محل خارج شوید و به محیط امنی بروید.
  3- اعضای خانواده که زیر آوار نمانده‌اند را پیدا کرده و از وضعیت سلامتی آن‌ها اطمینان حاصل کنید.
  4- در صورت آسیب‌دیدگی جزئی به‌کمک دیگران، خود را به‌صورت سرپایی مداوا کرده و سپس به کمک سایرین و زیر آوارماندگان بشتابید.
  5- مجروحین را بسیار با احتیاط حرکت دهید.
  6- از تجمع بی‌مورد در اطراف مجروحین بپرهیزید.
  7- به نیروهای انتظامی و هلال احمر کمک کنید و از دستورات آنها پیروی کنید.
  8-از وارد شدن به محل‌های نیمه تخریب بپرهیزید.
  9-به محض استشمام بوی گاز در صورت امکان فلکه اصلی را قطع کنید و اگر نتوانستید، فوراً محل را ترک کنید.
  10-آتش‌سوزی‌های کوچک را مهار کنید.
  11-جهت جلوگیری از شیوع بیماری‌، مواد آلوده را از محیط دور ساخته یا با خاک بپوشانید.
  12- از طریق رادیو ترانزیستوری از دستورات مسئولین مطلع شده و از آن‌ها پیروی کنید.
  13-مراقب پس‌لرزه‌ها باشید.
  14- مکانی امن را جهت استراحت و ذخیره مواد دارویی و غذایی آماده کنید.
  15- مواد دارویی و غذایی را به موقع و صحیح مصرف کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید.
  16- در موارد بسیار ضروری، از تلفن استفاده کنید.
  17- جهت روشنایی محیط از چراغ قوه استفاده کنید زیرا روشن کردن کبریت ممکن است باعث انفجارشود. (به‌علت نشت گاز)
  18- بعد از زلزله ساختمان را مورد بررسی قرارداده و به محل‌های ترک خورده وارد نشوید و برای تعمیر آنها برنامه‌ریزی کنید.

  در پایان یادآور می‌شویم که ما زمانی از زلزله کمتر آسیب خواهیم دید که:
  ٭ساختمان براساس اصول مهندسی زلزله ساخته شده باشد.
  ٭٭اگر اقدامات قبل و حین زلزله با دقت انجام گرفته شده باشد، سپس اقدامات فوق می‌توانند به ماکمک کنند.
  ٭٭اگر اقدامات قبل و حین زلزله با دقت انجام گرفته شده باشد، سپس اقدامات فوق می‌توانند به ماکمک کنند.

  الف: توصیه‌های ایمنی قبل از زلزله
  1- به توصیه‌های ایمنی دبیران و والدین عمل کنید.
  2- پیشنهادهای مطرح شده در مدرسه را به خانه منتقل نمایید و بالعکس.
  3- در رابطه با زلزله و راه‌های مقابله با آن به‌صورت انفرادی یا گروهی مطالعه کرده و نتایج آن را به‌صورت مقاله، روزنامه دیواری، عکس، نقاشی، کاریکاتور و غیره به اطلاع سایرین برسانید.
  4- نقاط ضعف و قوّت مدرسه و خانه را بررسی کرده و آن را به مدیر مدرسه و والدین اطلاع دهید و جهت رفع نقایص به آنها کمک کنید.
  5- در ایام تابستان و اوقات فراغت، در کلاس‌های هلال‌احمر شرکت کنید.
  6- مکان‌های امن در کلاس و خانه را جهت پناه‌گیری در هنگام زلزله، بررسی کرده و به‌خاطر بسپارید. این مکان‌ها را به سایرین نیز معرفی کنید.
  7- مانور زلزله را حداقل دو بار در سال در مدرسه و خانه انجام دهید.
  8- روش‌های امداد و احیای حیات را از دبیران و افراد متخصص فرا گرفته و آن را به هم‌کلاسی‌ها و اعضای خانواده بیاموزید.
  9- به‌صورت انفرادی یا گروهی کیف ایمنی را تهیه کرده و در اختیار مدرسه قرار دهید.
  10-تهیه کیف ایمنی، جعبة کمک‌های اولیه و کپسول آتش‌نشانی را به والدین نیز پیشنهاد دهید.
  11-روش‌های مهار آتش را به خوبی فرا گیرید.
  12-مکان کنتور آب، برق، گاز را در خانه و مدرسه به‌خاطرسپرده تا در صورت لزوم نسبت به قطع آن‌ها اقدام کنید. (البته باید نحوة کار با آنها را نیز یاد بگیرید)
  13-در خانه هر گونه مادة آتش‌زا و خطرآفرین را به بیرون خانه منتقل کنید.
  14-در خانه و کلاس شیشه‌ها را با نوار چسب یا نایلون‌های بی‌رنگ ایمن کنید.
  15- لوازم سنگین را به طبقات پایین قفسه‌ها وکمدها انتقال دهید.
  16- قفسه‌ها و کمدها را به‌وسیلة بست‌های(L) ، به دیوار متصل کنید.
  17- بر روی لامپ‌های مهتابی جهت جلوگیری از سقوط آنها حفاظ قرار دهید.
  18- در راه پلّه و راهروی منزل، وسایلی مانند گلدان قرار ندهید تا هنگام خروج اضطراری مزاحمت ایجاد نکنند.
  ٭٭٭موارد فوق را در مدرسه نیز انجام دهید.
  19-موارد زیر را در یک کارت یادداشت کرده و در کیف مدرسه، کیف پول یا کیف گردنبند قرار دهید:
  - مشخصات فردی
  - آدرس منزل
  - تلفن(های) تماس ضروری
  - گروه خونی
  - بیماری خاص و داروی ویژه درصورت ابتلا
  20- با مراکز مرتبط با مسئلة زلزله، جهت کسب اطلاعات و راهنمایی‌های لازم ارتباط برقرار کنید و نتایج حاصل را به سایرین اطلاع دهید.

  ب: توصیه‌های ایمنی در هنگام زلزله
  1- خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید.
  2- به‌سمت درب‌ خروج هجوم نبرید.
  3- از دستورات معلم و والدین اطاعت کنید.
  4- از آسانسور استفاده نکنید.
  ب-1- داخل کلاس(اتاق):
  1- به زیر میز رفته و با دو دست محکم پایه‌های میز را بگیرند.
  2-در چهارچوب در، گوشه کلاس(اتاق) و زیر ستون‌های اصلی نیز می‌توانید پناه بگیرید.
  3-اگر در طبقات زیرزمین هستید، در مکانی امن جای گرفته و تا پایان لرزش آنجا بمانید.

  ب-2- داخل سالن:
  1- به گوشة سالن و یا زیر ستون‌های اصلی رفته و خود را به دیوار بچسبانید.
  2- در راه پله با دو دست سر را گرفته، بنشینید وخود را به یک سمت پله بکشانید و از بالا یا پایین رفتن بپرهیزید.

  ب-3- داخل آزمایشگاه، کارگاه وکتابخانه:
  1- ازقفسه‌ها فاصله بگیرید.
  2- به زیر میز رفته و ضمن گرفتن پایه‌های آن، از سر خود محافظت کنید.

  ب-4- داخل حیاط:
  1- ضمن حفظ آرامش از دیوار و ساختمان مدرسه فاصله بگیرید.
  2- در جای مناسب نشسته و با دو دست سر خود را بگیرید.

  ب-5- درخیابان:
  1-از ساختمان‌های بلند و تیرهای برق فاصله بگیرید و در ضمن مراقب اطراف باشید.(مثل سایر افراد و اتومبیل‌ها و غیره)
  2- به فضای باز رفته و در مکانی امن پناه بگیرید.
  3- اگر فضای باز و امن در دسترس نبود، در کنار ماشین‌هایی که پارک شده‌اند بروید، بنشینید و با دو دست محکم از سر خود محافظت کنید.
  توجه:
  • در هنگام زلزله درصورتی از جای خود حرکت کنید که مطمئن باشید، حداکثردر عرض 10 ثانیه به مکان امن خواهید رسید. در غیر این صورت در نزدیکترین مکانی که امنیت نسبی دارد پناه بگیرید.
  • درتمام حالات اگر نزدیک درب خروجی طبقه همکف هستید، با احتیاط خارج شده و به فضای باز و مکان امن بروید و مراقب اشیاء پرتابی از ساختمان‌ها باشید.
  • در تمام حالات تا اتمام لرزش‌ها در جای خود ثابت بمانید و پس از آن ضمن اطمینان از سلامتی خود، با احتیاط از محیط خارج شده و به فضای باز و مکان امن بروید.

  ج:توصیه های ایمنی بعدازلزله
  1- بعد از اتمام لرزش‌ها پس از بررسی و اطمینان از وضعیت سلامتی خود، با احتیاط از محل خارج شوید و به محیط امنی بروید.
  2- خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید.
  3- هم‌کلاسی‌ها و دبیر(یا اعضای خانواده که سالم هستند) را پیدا کرده و با هماهنگی عمل کنید.
  4- در صورت آسیب‌دیدگی جزئی، به‌کمک دیگران خود را به‌صورت سرپایی مداوا کرده و سپس به کمک سایرین بشتابید.
  5-از پراکنده شدن پرهیز کنید.
  6- مجروحین را بسیار با احتیاط حرکت دهید.
  7- از تجمع بی‌مورد در اطراف مجروحین بپرهیزید.
  8- به نیروهای انتظامی و هلال‌احمر کمک کنید و از دستورات آنها پیروی کنید.
  9-از وارد شدن به محل‌های نیمه تخریب بپرهیزید.
  10-به محض استشمام بوی گاز در صورت امکان فلکه اصلی را قطع کنید و اگر نتوانستید، فوراً محل را ترک کنید.
  11-آتش‌سوزی‌های کوچک را مهار کنید.
  12-جهت جلوگیری از شیوع بیماری‌، مواد آلوده را از محیط دور ساخته یا با خاک بپوشانید.
  13-از طریق رادیو از دستورات مسئولین مطلع شده و آنها را انجام دهید.
  14-مراقب پس لرزه‌ها باشید.
  15- مکانی امن را جهت استراحت و ذخیره مواد دارویی و غذایی آماده کنید.
  16- مواد دارویی و غذایی را به‌موقع و صحیح مصرف کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید.
  17-در موارد بسیارضروری، از تلفن استفاده کنید.


  الف: توصیه‌های ایمنی قبل از زلزله
  1- به توصیه‌های ایمنی دبیران و والدین عمل کنید.
  2- پیشنهادهای مطرح شده در مدرسه را به خانه منتقل نمایید و بالعکس.
  3- در رابطه با زلزله و راه‌های مقابله با آن به‌صورت انفرادی یا گروهی مطالعه کرده و نتایج آن را به‌صورت مقاله، روزنامه دیواری، عکس، نقاشی، کاریکاتور و غیره به اطلاع سایرین برسانید.
  4- نقاط ضعف و قوّت مدرسه و خانه را بررسی کرده و آن را به مدیر مدرسه و والدین اطلاع دهید و جهت رفع نقایص به آنها کمک کنید.
  5- در ایام تابستان و اوقات فراغت، در کلاس‌های هلال‌احمر شرکت کنید.
  6- مکان‌های امن در کلاس و خانه را جهت پناه‌گیری در هنگام زلزله، بررسی کرده و به‌خاطر بسپارید. این مکان‌ها را به سایرین نیز معرفی کنید.
  7- مانور زلزله را حداقل دو بار در سال در مدرسه و خانه انجام دهید.
  8- روش‌های امداد و احیای حیات را از دبیران و افراد متخصص فرا گرفته و آن را به هم‌کلاسی‌ها و اعضای خانواده بیاموزید.
  9- به‌صورت انفرادی یا گروهی کیف ایمنی را تهیه کرده و در اختیار مدرسه قرار دهید.
  10-تهیه کیف ایمنی، جعبة کمک‌های اولیه و کپسول آتش‌نشانی را به والدین نیز پیشنهاد دهید.
  11-روش‌های مهار آتش را به خوبی فرا گیرید.
  12-مکان کنتور آب، برق، گاز را در خانه و مدرسه به‌خاطرسپرده تا در صورت لزوم نسبت به قطع آن‌ها اقدام کنید. (البته باید نحوة کار با آنها را نیز یاد بگیرید)
  13-در خانه هر گونه مادة آتش‌زا و خطرآفرین را به بیرون خانه منتقل کنید.
  14-در خانه و کلاس شیشه‌ها را با نوار چسب یا نایلون‌های بی‌رنگ ایمن کنید.
  15- لوازم سنگین را به طبقات پایین قفسه‌ها وکمدها انتقال دهید.
  16- قفسه‌ها و کمدها را به‌وسیلة بست‌های(L) ، به دیوار متصل کنید.
  17- بر روی لامپ‌های مهتابی جهت جلوگیری از سقوط آنها حفاظ قرار دهید.
  18- در راه پلّه و راهروی منزل، وسایلی مانند گلدان قرار ندهید تا هنگام خروج اضطراری مزاحمت ایجاد نکنند.
  ٭٭٭موارد فوق را در مدرسه نیز انجام دهید.
  19-موارد زیر را در یک کارت یادداشت کرده و در کیف مدرسه، کیف پول یا کیف گردنبند قرار دهید:
  - مشخصات فردی
  - آدرس منزل
  - تلفن(های) تماس ضروری
  - گروه خونی
  - بیماری خاص و داروی ویژه درصورت ابتلا
  20- با مراکز مرتبط با مسئلة زلزله، جهت کسب اطلاعات و راهنمایی‌های لازم ارتباط برقرار کنید و نتایج حاصل را به سایرین اطلاع دهید.

  ب: توصیه‌های ایمنی در هنگام زلزله
  1- خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید.
  2- به‌سمت درب‌ خروج هجوم نبرید.
  3- از دستورات معلم و والدین اطاعت کنید.
  4- از آسانسور استفاده نکنید.
  ب-1- داخل کلاس(اتاق):
  1- به زیر میز رفته و با دو دست محکم پایه‌های میز را بگیرند.
  2-در چهارچوب در، گوشه کلاس(اتاق) و زیر ستون‌های اصلی نیز می‌توانید پناه بگیرید.
  3-اگر در طبقات زیرزمین هستید، در مکانی امن جای گرفته و تا پایان لرزش آنجا بمانید.

  ب-2- داخل سالن:
  1- به گوشة سالن و یا زیر ستون‌های اصلی رفته و خود را به دیوار بچسبانید.
  2- در راه پله با دو دست سر را گرفته، بنشینید وخود را به یک سمت پله بکشانید و از بالا یا پایین رفتن بپرهیزید.

  ب-3- داخل آزمایشگاه، کارگاه وکتابخانه:
  1- ازقفسه‌ها فاصله بگیرید.
  2- به زیر میز رفته و ضمن گرفتن پایه‌های آن، از سر خود محافظت کنید.

  ب-4- داخل حیاط:
  1- ضمن حفظ آرامش از دیوار و ساختمان مدرسه فاصله بگیرید.
  2- در جای مناسب نشسته و با دو دست سر خود را بگیرید.

  ب-5- درخیابان:
  1-از ساختمان‌های بلند و تیرهای برق فاصله بگیرید و در ضمن مراقب اطراف باشید.(مثل سایر افراد و اتومبیل‌ها و غیره)
  2- به فضای باز رفته و در مکانی امن پناه بگیرید.
  3- اگر فضای باز و امن در دسترس نبود، در کنار ماشین‌هایی که پارک شده‌اند بروید، بنشینید و با دو دست محکم از سر خود محافظت کنید.
  توجه:
  • در هنگام زلزله درصورتی از جای خود حرکت کنید که مطمئن باشید، حداکثردر عرض 10 ثانیه به مکان امن خواهید رسید. در غیر این صورت در نزدیکترین مکانی که امنیت نسبی دارد پناه بگیرید.
  • درتمام حالات اگر نزدیک درب خروجی طبقه همکف هستید، با احتیاط خارج شده و به فضای باز و مکان امن بروید و مراقب اشیاء پرتابی از ساختمان‌ها باشید.
  • در تمام حالات تا اتمام لرزش‌ها در جای خود ثابت بمانید و پس از آن ضمن اطمینان از سلامتی خود، با احتیاط از محیط خارج شده و به فضای باز و مکان امن بروید.

  ج:توصیه های ایمنی بعدازلزله
  1- بعد از اتمام لرزش‌ها پس از بررسی و اطمینان از وضعیت سلامتی خود، با احتیاط از محل خارج شوید و به محیط امنی بروید.
  2- خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید.
  3- هم‌کلاسی‌ها و دبیر(یا اعضای خانواده که سالم هستند) را پیدا کرده و با هماهنگی عمل کنید.
  4- در صورت آسیب‌دیدگی جزئی، به‌کمک دیگران خود را به‌صورت سرپایی مداوا کرده و سپس به کمک سایرین بشتابید.
  5-از پراکنده شدن پرهیز کنید.
  6- مجروحین را بسیار با احتیاط حرکت دهید.
  7- از تجمع بی‌مورد در اطراف مجروحین بپرهیزید.
  8- به نیروهای انتظامی و هلال‌احمر کمک کنید و از دستورات آنها پیروی کنید.
  9-از وارد شدن به محل‌های نیمه تخریب بپرهیزید.
  10-به محض استشمام بوی گاز در صورت امکان فلکه اصلی را قطع کنید و اگر نتوانستید، فوراً محل را ترک کنید.
  11-آتش‌سوزی‌های کوچک را مهار کنید.
  12-جهت جلوگیری از شیوع بیماری‌، مواد آلوده را از محیط دور ساخته یا با خاک بپوشانید.
  13-از طریق رادیو از دستورات مسئولین مطلع شده و آنها را انجام دهید.
  14-مراقب پس لرزه‌ها باشید.
  15- مکانی امن را جهت استراحت و ذخیره مواد دارویی و غذایی آماده کنید.
  16- مواد دارویی و غذایی را به‌موقع و صحیح مصرف کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید.
  17-در موارد بسیارضروری، از تلفن استفاده کنید.
اخبار
تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیر عامل
 • 1396/10/17 يكشنبه تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیر عامل
  مقام معظم رهبری : این موضوع را هم ابلاغ کرده ام هم تاکید می کنم، تدابیر کارساز در باب پدافند غیر عامل را عملی کنید. مقام معظم رهبری : پدافند غیر عامل مثل مصونیت سازی بدن انسان است. از درون ما را مصون می‌کند. معنایش این است که ولو دشمن تهاجمی هم بکند و زحمتی هم بکشد و ضرب و زوری هم بزند، اثری نخواهد کرد.
  مقام معظم رهبری : "این موضوع را هم ابلاغ کرده ام هم تاکید می کنم، تدابیر کارساز در باب پدافند غیر عامل را عملی کنید."

  مقام معظم رهبری:"امروز اهمیت پدافند غیرعامل قاعدتا برای مسئولی نبایستی شناخته شده باشد اهتمام شما کار را پیش می برد."

  مقام معظم رهبری:"اگر پدافند غیر عامل نباشد تمامی دستاوردهایفرهنگی،اقتصادی،علمیوسیاسیدریکروز هدرمیرود."

  مقام معظم رهبری : "پدافند غیر عامل مانند شعله ای بلند شود."

  مقام معظم رهبری :
  پدافند غیر عامل مثل مصونیت سازی بدن انسان است. از درون ما را مصون می‌کند.
  معنایش این است که ولو دشمن تهاجمی هم بکند و زحمتی هم بکشد و ضرب و زوری هم بزند، اثری نخواهد کرد.

  مقام معظم رهبری : "پدافند غیر عامل یک اصل خواهد بود برای همیشه ، نه یک مقطع خاص "

  پدافند غیرعامل = کاهش آسیب پذیری، افزایش پایداری، بدون سلاح و افزایش پایداری در برابر تهدید اتنظامی

  دفاع غیرنظامی = شامل نحوه سازماندهی، اداره، بکارگیری و تأمین نیازمندیهای حیاتی مردم در شرایط جنگ.

  پدافند غیرعامل به کلیه اقدامات و تدابیری گفته می شود که بدون استفاده از سلاح موجب کاهش آسیب پذیری، تلفات وخسارات و افزایش پایداری بشود.


  بیانات مقام معظم رهبری
  • تنها راه مقابله با تهدیدها این است که وضعیت داخلی به گونه ای ساماندهی شود که دشمن از پیروزی خود مطمئن نباشد و زمینه را برای ماجراجویی فراهم نبیند.
  • ندانستن اینکه دشمن چه در سر دارد و چه می خواهد بکند ، غفلتی است که ممکن است ما را از امکان برخورد و امکان دفاع محروم کند.

  اینکه مابه مسئله پدافند غیر عامل با نگاه علمی نگاه بکنیم و مسئله را از سطح ظاهر فقط نبینیم ، بلکه ریشه های مسئله را پیدا کنیم و ساز و کار های علمی آن را کشف کنیم و ببینیم چکار باید کرد ، این خوب است.
  مقام معظم رهبری
یکپارچه سازی واحدها در راستای تضمین ارتباطات موثر هدف ساختار سازمانی
 • 1396/10/9 شنبه یکپارچه سازی واحدها در راستای تضمین ارتباطات موثر هدف ساختار سازمانی
  یکپارچه سازی واحدها در راستای تضمین ارتباطات موثر هدف ساختار سازمانی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در جلسات مختلفی که طی دو روز با حضور آقای کشاورز (رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران ) و هیئت همراه و همچنین رئیس هیئت مدیره ،مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت گاز استان تشکیل شد ساختار سازمانی این شرکت مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت .
  آقای کشاورز (رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز )ضمن بازدید از نواحی فارسان ،کوهرنگ ،اردل و شلمزار از نزدیک با مسائل ،مشکلات و چالشهای مطرح شده در بحث ساختاری این نواحی قرار گرفت .وی پس از استماع نظرات و پیشنهادت مسئولین امر گفت : ساختار سازمانی روشی است که یک سازمان برای نظم دادن به افراد و کارها در پیش گرفته تا بتواند از این طریق وظایف را به بهترین نحو ممکن و در راستای رسیدن به اهداف برنامه ریزی نماید .
  کشاورز با بیان این که شکل ساختار سازمان با توجه به اهداف ،ماموریتها و چشم انداز ترسیم شده سازمانها از سازمانی به سازمان دیگر با فعالیت غیر مشابه متفاوت خواهد بود از وجود محدودیتها در گسترش ساختار سخن گفت و اذعان داشت جهت نگهداشت و ایجاد انگیزه در نیروی انسانی می بایستی اصلاحاتی در ساختار شرکت صورت پذیرد که امیدواریم این مهم پس از برسی کارشناسی محقق گردد .
  سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری )ضمن خوش آمدگویی و تقدیر و تشکر از مسئولین امر خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم را از اولویتهای این شرکت برشمرد و گفت :این امر جز در توجه به نقاط کمتر برخوردار و ارتقاء گرید مسئولین نواحی که در نقاط دور افتاده ، خدمت رسانی می کنند محقق نخواهد شد و ما اگر می خواهیم رضایتمندی برای مردم ایجاد کنیم ابتدا می بایستی به رضایتمندی مسئولین سازمان خود در نواحی تابعه توجه ویژه داشته باشیم
  مدیر عامل شرکت گاز استان از آقای کشاورز و همراهان خواست با در نظر گرفتن معضلات موجود از جمله صعب العبور ،جنگلی و کوهستانی بودن اکثر مناطق این استان و برخوردار نبودن از امکانات شهری لازم برای اسکان مسئولین نواحی در محل، جهت ایجاد انگیزش و رقابت برای پذیرش خدمت در نواحی با این وضعیت ، گرید سازمانی ساختار موجود ارتقاء داده شود .
  مهندس آقامیری (رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان ) نیز ضمن تاکید بر مسائل مطرح شده ،خواستار ارتقاء گرید سازمانی برخی از سمتهای حساس بالا خص در نواحی کمتر برخوردار شد .
  در پایان و در جلسه اختتامیه این نشست، مسئولین مهندسی ساختار جهت حل چالشها و معضلات موجود با توجه به محدودیتهای پیش رو قول مساعد دادند .
آگهی مناقصه عمومی شماره 37/96
 • 1396/10/2 شنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 37/96
  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه:اجرای عملیات گازرسانی به باقیمانده روستاهای آبسرده ، شوران ، ارجل ، شهید امامی ، کاوند و بالد از توابع دهستان دیناران – بخش مرکزی – شهرستان اردل شامل: 2-1- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر 63 میلی متر 1800متر 2-2- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر90 میلی متر 200متر 2-3- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر125میلی متر 1220 متر 2-4- ساخت و نصب علمک پلی اتیلن
  آگهی مناقصه عمومی شماره 37/96
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع مناقصه:اجرای عملیات گازرسانی به باقیمانده روستاهای آبسرده ، شوران ، ارجل ، شهید امامی ، کاوند و بالد از توابع دهستان دیناران – بخش مرکزی – شهرستان اردل شامل:
  2-1- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر 63 میلی متر 1800متر
  2-2- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر90 میلی متر 200متر
  2-3- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر125میلی متر 1220 متر
  2-4- ساخت و نصب علمک پلی اتیلن 190 مورد

  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر حداقل پایه 5 رشته تأسیسات و تجهیزات یا نفت و گاز
  ج- ارایه گواهینامه صلاحیت ایمنی از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
  د – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر150 ریال به شماره حساب 2174631502001
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  هـ– ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه : 16/10/96 لغایت 18/10/96 به مدت 3روز از ساعت 8 صبح لغایت 15

  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 12 ظهر روز دوشنبه مورخ 02/11/96
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 07/11/96

  7- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ000ر000ر155(یکصدو پنجاه وپنج میلیون) ریال می باشد.

  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc- و http : //IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33339002 و فکس : 33334278- 038 تماس بگیرید.
تعدا مشترکین گاز استان چهارمحال و بختیاری از مرز سیصد هزار گذشت
 • 1396/9/25 شنبه تعدا مشترکین گاز استان چهارمحال و بختیاری از مرز سیصد هزار گذشت
  سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در جلسات تعالی سازمانی از مدل تعالی سازمانی به عنوان ابزاری فراگیر یاد کرد که با نگرشی جامع به تمامی زوایای سازمان به مدیران کمک می کند تا با دقت وشفافیت سازمان مورد ارزیابی قرار گرفته و زمینه رشد روز افزون آن فراهم گردد .
  تعدا مشترکین گاز استان چهارمحال و بختیاری از مرز سیصد هزار گذشت
  سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در جلسات تعالی سازمانی از مدل تعالی سازمانی به عنوان ابزاری فراگیر یاد کرد که با نگرشی جامع به تمامی زوایای سازمان به مدیران کمک می کند تا با دقت وشفافیت سازمان مورد ارزیابی قرار گرفته و زمینه رشد روز افزون آن فراهم گردد .
  مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از برخورداری 95 درصدی جمعیت شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت : تاپایان مهرماه سال جاری مقدار 5388 کیلومتر شبکه و تعداد 178744 انشعاب در سطح استان نصب شده است که تعداد 3293 مورد از انشعابات اجرا شده مربوط به سال جاری می باشد . وی با بیان اینکه در مجموع این مقدار شبکه گذاری تعداد مشترکین استان را از مرز 300 هزار عبور داده است اذعان کرد در راستای کمک به مناطق کمتر برخوردار در سالهای اخیر گازرسانی به مناطق سخت گذر و صعب العبور در برنامه کاری این شرکت قرار گرفته است و این شرکت با جدیت تمام این موضوع را اجرایی نموده است .
  آقای حیدری گفت : با توجه به این که شرکت گاز شرکتی خدمات رسان می باشد ،تکریم به مشتریان و متقاضیان سازمان می بایستی در اولویت قرار گرفته و همه همکاران می بایستی در ارائه خدمت رسانی مطلوبتر و شایسته تر به مردم شریف استان تلاش حداکثری نموده و از هیچ کوششی فرو گذاری ننمایند .وی راه اندازی سیستم ارتباط با مشتریان (CRM)را در جهت تحقق این مهم یاد کرد و از مسئولین مربوطه خواست در جهت ارتقاء روز افزون این سیستم به صورت مستمر تلاش کنند .
  آقای حیدری با اشاره به وقوع زلزله اخیر در استان کرمانشاه و تسلیت مجدد به بازماندگان و هموطنان کرمانشاهی گفت : وقوع چنین حوادثی دل هر انسانی را بسیار مکدر کرده و همه ما وظیفه داریم در راستای کمک به همنوعان و هموطنانمان با بسیج امکانات یاریگر آنها در این شرایط سخت باشیم. وی ضمن تشکر از کلیه همکارانی که با اهداء کمکهای نقدی و غیر نقدی به آسیب دیدگان این واقعه دلخراش موجبات انجام امورات خیر را فراهم نمودند به پدافند غیر عامل متذکر شدند با برنامه ریزی صحیح و بازنگری در سناریوهای قبلی و به روز کردن آنهاو انجام مانورهای عملیاتی ، در همه شرایط آمادگی مقابله با شرایط اضطراری را داشته باشند .
آگهی مزایده عمومی شماره 30/96
 • 1396/9/19 يكشنبه آگهی مزایده عمومی شماره 30/96
  شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری در نظر دارد دو دستگاه خودرو سواری پژو405 از طریق مزایده عمومی طبق شرایط ذیل به فروش رساند . 1- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده : الف – ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی جهت اشخاص حقیقی و درخواست کتبی جهت اشخاص حقوقی . ب – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر50ریال به شماره حساب 2174631502001 بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما